2012/12/21

Modne czarno-białe suknie ślubne 2013


Suknia ślubna to przewodni cząstka stylizacji ślubnej Panny Młodej. Jak Wam się podobają takie ślubne stylizacje 2013? Kto powiedział, że suknia ślubna musi być jedynie śnieżnobiała lub ewentualnie ecru? Teraz czarne i białe suknie ślubne są na całym wybiegach.


Jak wszyscy wiemy, że czarno-białe zawsze są tak modne. Nie będzie z trendem. W ostatnim sezonie szalenie trendy stały się czarno-białe elementy do sukni ślubnych. Całość ma być lekka i zwiewna, a nie przytłaczająca ciężką czernią. Poza tym, te sukienki mogą być także krótkie!


Czarne mogą być też dodatki: buty ślubne czy ślubne bukiety. Pomysły można by mnożyć bez liku. Zasada jest tylko jedna: nie przesadzamy!Mimo to sprawa czarnych sukien ślubnych wciąż jest kontrowersyjna, zapewne ze względu na to, że czerń wciąż kojarzy się tylko uroczystościami pogrzebowymi i żałobą. Ja nie ukrywam, że jestem nimi zachwycona, na pewno wymagają od Panny Młodej odwagi i odporności na ewentualną krytykę. Ale przecież tego dnia świat należy do nas, drogie Młode Panny!

5 komentarzy:

 1. Sukienka na zdjęciu nr 8, jakiej jest firmy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienki 13 i 19 przepiękne! Szkoda, że nie podano projektantów

  OdpowiedzUsuń
 3. Are you need a dresses clavonna loli prom dress reviews for wedding guests,petite evening dresses, welcome to our online shop http://www.clavonna.com

  OdpowiedzUsuń
 4. If you have already picked out the colors for your wedding, you should definitely purchase this colorful girl dress for your big day.wdress mother of the bride cheltenham reviews
  http://www.wdress.co.uk

  OdpowiedzUsuń