2012/12/13

Piękne sukienki dla kobiet z sylwetką prostokąta

Kojarzona jest często z figurą chłopca, co nie zawsze jest prawdą. Nie charakteryzuje jej bowiem brak biustu, a podobna szerokość ramion, talii i bioder. Poniżej znajdziesz więcej cech kojarzonych z tą sylwetką:
- zbliżona szerokość klatki piersiowej i bioder,
- prawie niewidoczna talia,
- podczas przybierania na wadze, kilogramy rozprowadzają się równomiernie na całej sylwetce.
Największym wyzwaniem przy wyborze sukienki jest w tym przypadku nadanie sylwetce kobiecych krągłości. Najskuteczniejsze okazuje się możliwie mocne zaznaczenie talii.


1. Talia
Ze względu na konieczność podkreślenia talii u kobiet o kształtach prostokąta, wybór sukienki może okazać się ograniczony. Zdecydowanie najlepiej sprawdzą się kreacje z gorsetem. Dzięki zacieśnieniu wiązania, możemy magicznie zmniejszyć obwód talii.


2. Dekolt
W Twoim wypadku najlepiej sprawdzi się dekolt w kształcie serca, który doda troszkę krągłości. Dobrze będziesz wyglądać także w sukience wiązanej na szyi czy o asymetrycznej górze. Jeśli masz większy biust, możesz pozwolić sobie na większe wycięcie. Z reguły jednak, kobiety o kształtach prostokąta musza zdecydować się na wyższy dekolt. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wyeksponować piękne plecy, czy zabójcze nogi!


 3. Fason
Powinnaś rozejrzeć się za każdym krojem, który nada Twojej figurze krągłości. Będą to przede wszystkim kreacje z zaznaczonym stanem, suknie balowe czy te w kształcie litery A.

 4. Dodatki
Idealne będą dla Ciebie plisy i marszczenia, szczególnie jeśli będą dodane na bokach sukni. Sprawdzą się także asymetryczne dodatki. Bez wątpienia idealnym rozwiązaniem będzie ozdobny gorset, który podkreśli talię.
2 komentarze:

  1. Lassen Sie uns sexy Kleider jadegowns vanessa & friends abendkleider reviews für den großen Tag kaufen. So viele atemberaubende Kleider hier. Welches Kleid sollst du für Party wählen?
    http://www.jadegowns.de

    OdpowiedzUsuń